Spoštovani starši,Učenke in učenci  8. in 9. razreda!

Obveščamo Vas, da bo Mestna občina Maribor v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje, Univerzo v Mariboru, Štajersko gospodarsko zbornico, Območno obrtno-podjetniško zbornico Maribor ter srednjimi šolami in gospodarstvom v PETEK, 10. 11. 2017,  med 8.00 in 18.00, organizirala »K A R I E R N I    S E J E M« v dvorani  »T a b o r«  v  Mariboru.

*  Dopoldne si bo sejem ogledalo veliko prijavljenih osnovnih šol z učenci 8. in 9. razredov.

*  P O P O L D N E – od 14.00 naprej  pa ste z Vašim osnovnošolcem  prijazno VABLJENI na sejem tudi  S T A R Š I.

Kot družina  si boste lahko  ogledali možnosti nadaljnjega SREDNJEŠOLSKEGA izobraževanja, predstavljene bodo tudi različne ŠTUDIJSKE SMERI. Prav tako bo v predstavitvah sodelovalo gospodarstvo s PRIKAZOM posameznih  POKLICEV  V  ŽIVO  z lastnimi zaposlenimi.
Poslanstvo sejma je POVEZAVA MED  ŠOLSTVOM  in  POTJO DO ZAPOSLITVE.

V L J U D N O    V A B L J E N I.

PLAKAT DopisKarierniSejem2017