Zaradi ukrepov povezanih z covid-19 bo sestanek potekal v dveh delih. Staršem, ki imajo otroke npr. v 4. in 7. razredu, se ni potrebno udeležiti  obeh sestankov.

Spoštovani starši učencev 2., 3., 4., 5.  razreda!

Vabim Vas na 1. skupni roditeljski sestanek, ki bo v torek, 8. septembra 2020, ob 16. 00 uri  v jedilnici šole.

Spoštovani starši učencev 6., 7., 8., 9.  razreda!

Vabim Vas na 1. skupni roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 9. septembra 2020, ob 16. 00 uri  v jedilnici šole.

DNEVNI RED:

1. Poročilo o realizaciji LDN v šolskem letu 2019/2020 in predstavitev temeljnih nalog in novosti v novem šolskem letu.
  2. Ukrepi in priporočila povezana s covid-19.
  3. Razno, pobude in predlogi.

Po skupnem sestanku bodo v matičnih učilnicah potekali še kratki sestanki z razredničarkami.

Zaradi zahtevanih ukrepov povezanih s covid -19 vas prosim, da se sestanka udeležite le, če ste bili v zadnjih 14 dneh zdravi in niste bili v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s covid-19.

Na sestanku nosite zaščitno masko.

Hvala za razumevanje.
Alojzija mušič, v. d. ravnateljice